اخبار پخش برنامه
رامبد جوان: پای اعتقاداتم ایستاده ام

فصل جدید خندوانه آغاز می شود

رامبد جوان که در حال حاضر فیلم «نگار» را می‌سازد، می‌خواهد تا قبل از سال جدید، «خندوانه» را هم روی آنتن ببرد؛ « خندوانه »ای که قرار است وسعت پیدا کند و کامل‌تر و بهتر از گذشته به مخاطبان ارائه شود.

 

جوان درباره‌ی سری جدید برنامه «خندوانه» گفت: قول می‌دهم با اتفاقات جدید، انرژی کامل و دکور بسیار جذاب از اسفندماه دوباره بازگردیم.

 

به گفته‌ی کارگردان و مجری « خندوانه » دو سال از عمر این برنامه می‌گذرد، دو فصل از این برنامه که چیزی نزدیک به ۳۰۰ قسمت است، تولید شده و قرار است همه چیز در فصل جدید، تازه شود.

 

بر اساس این گزارش، در حال حاضر یک تیم تقریبا ۱۰۰ نفری از برنامه‌های گذشته، درگیر آماده‌سازی سری جدید برنامه خندوانه هستند که کمی زمان می‌برد. برنامه «خندوانه» در حال حاضر مشغول ضبط آیتم‌هایی از این برنامه در استان‌های مختلف است که از جمله آنها می‌توان به قزوین و ارومیه اشاره کرد. اجرای این بخش‌ها بر عده بهروز بقایی است.

 

گزارش‌های رسیده حاکی است در فصل سوم « خندوانه »، جناب‌خان همچنان حضور خواهد داشت و یکی از مهره‌های اصلی برنامه خواهد بود، اما گروه « خندوانه » امیدوار است در فصل جدید فرصتی فراهم شود تا عروسک‌های دیگری برای حضور در برنامه طراحی شود.

 

مدیر شبکه نسیم نیز پیشتر گفته است سری جدید « خندوانه »، گرما‌بخش روزهای سرد زمستان خواهد بود. فصل سوم این برنامه که به احتمال زیاد از اسفند ماه روی آنتن می‌رود، متنوع‌تر از گذشته تولید می‌شود و به همه مردم ایران در نقاط مختلف کشور خواهد پرداخت.

 

فصل پیشین برنامه «خندوانه» قبل از ماه محرم به پایان رسید و بر اساس توضیحات جواد فرحانی تهیه‌کننده این برنامه، گروه تولید هرگز کارش را تعطیل نکرد تا امروز که مقدمات ساخت دکور جدید آغاز و طراحی فضای کلی برنامه انجام شده است.

۴ دیدگاه

 1. انشالا پخش نشه برنامه بدی هت هر موقه میده تو خونه ما درگیری میشه

 2. از کی اسفند شروع می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. خیلی خوبه
  فقط از چه رو زیر شروع میشه دقیقا
  ممنون

 4. سلام
  میخواستم به بهانه پخش برنامه جناب خان در شب ۲۹فروردین درمورد داروهای عطاری
  ضمن تشکر از عوامل اجرایی این کاراکتر و احساس لذت وغرور ازاینکه یک خوزستانی و جنوبی هستم
  بر غیرت و صبوری وخونگرمی هم استانیهای خودم درود بفرستم
  چراکه شوخیهای این کاراکتر درمورد اشتباه نام بردن و کاربردهای غلط داروها هیچ برداشت بدی رو برای ما ایجاد نکرده
  که اگر این کاراکتر از بعضی اقوام کشور عزیزمون بود شاید به تعطیلی برنامه می انجامید
  درود برجناب خان و خوزستانیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *