اخبار پخش برنامه

تبلیغات

رقابت برای داشتن یک کسب و کار موفق در دنیای امروزی با پیچیدگی های بسیاری همراه است. برندها برای معرفی محصولات و خدمات خود، روش های متفاوتی را در یک رقابت فشرده آغاز کرده اند. شما برای موفقیت برند خود چه راهی را انتخاب کرده اید؟ تبلیغات امروزه به عنوان راهی‌ نو و موفق در جهت جذب بازدید کننده و شناساندن کالا ، سایت و یا خدمات امری مهم و حیاتی‌ برای تمامی‌ مدیران و سایت ها محسوب میشود.امروز با سرمایه ای کم در جهان اینترنت میتوان کالا و یا سایت خود را به هزاران بازدید کننده مشتاق معرفی‌ کرد و هرچه بهتر و سریع تر قدم های موفقیت را برای رسیدن به هدف خود طی‌ کرد. از آنجا که برنامه خندوانه به یکی از محبوب ترین برنامه های امروز سیما تبدیل شده است، ما افتخار این را داشته ایم تا یکی از بزرگترین وب سایت های مرتبط با این برنامه را طراحی و راه اندازی کنیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت پلن ها تبلیغاتی و مشاوره برای تبلیغات در سایت هواداری خندوانه (khndvanh.ir) به آدرس ads@khndvanh.ir ایمیل بزنید.

 

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، ما بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.